25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Hrozno a jablko
olejová tempera na sololitu
v 16 ✕ š 35 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

kombinovaná technika na papíře,1994
v 30 ✕ š 42 cm

nerámováno

Ilustrace do časopisu Pionýrská stezka
kombinovaná technika na papíře,1974 - 1975
v 28 ✕ š 38 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: dílo posoudil znalec tvorby Káji Saudka, Filip Konečný | nerámováno, volně loženo

Ilustrace ke knize "Dýmka strýce Bonifáce"
v 15 ✕ š 14 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: František Pilař - Dýmka strýce Bonifáce, str. 5 | rámováno, pasparta, zaskleno, přiložena kniha

Joe mezi piráty
kvaš na papíře,1938
v 29 ✕ š 27, 5 cm

Publikováno: Jack London: Joe mezi piráty, Nakladatelství Toužimský & Moravec - první vydání (r.1938) | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, ilustrace ke knize Jacka Londona (1938)

Loďka
kombinovaná technika na papíře,1982
v 16, 5 ✕ š 25 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | nerámováno

Mach a Šebestová
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Maják na konci světa
kombinovaná technika na papíře,1986
v 40, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

"Mělo mně bejt divný, že vám tak trvá se vymňouknout!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Motiv z Chval
kombinovaná technika na papíře,1957
v 40 ✕ š 61 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Na břehu
v 28 ✕ š 40 cm

Provenience: věnování od autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Na sále
v 31 ✕ š 21 cm

rámováno, zaskleno