25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Odpočívající artista
tempera na papíře,1977
v 48 ✕ š 43, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, varianta obrazu publikována: Jan Spurný: Jan Bauch, Odeon, Praha, 1978, č. 100

Odpočívající dívka
akvarel, tuš na papíře,1935
v 19, 5 ✕ š 22 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno

Odpolední piknik
kombinovaná technika na papíře,1960-1965
v 45 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

PF 1972 pro Miloše Kopeckého
tuš na papíře,1972
v 14, 5 ✕ š 11 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno

Píšu ti Holbeine psaníčko
v 57 ✕ š 40, 5 cm

Pivrncovo šťastný desátý
kombinovaná technika na papíře,2009
v 52 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Portrét dítěte
pastel na papíře,1917
v 40 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Práce na poli
akvarel, tuš na papíře,1971
v 40 ✕ š 58 cm

"Promiňte mi, ale před vámi jsem objímal jenom stromy!"
v 20, 5 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, zaskleno

Prsíčka
v 25 ✕ š 20 cm

nerámováno

Sedm palet tiketů
v 52 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Sen jinocha
pastel na papíře,1906
v 20 ✕ š 28 cm

Provenience: bude přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno, zaskleno, obraz souvisí s návrhem výzdoby Národního domu v Prostějově (přiložena reprodukce z knihy: Jan Preisler, kolektiv autorů, vydal Obecní dům, 2003), jedná se pravděpodobně o přípravnou studii.