25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Shining
tuš na papíře,1989
v 12, 5 ✕ š 11 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Slunce nad Stromovkou
tempera na papíře,1965
v 46 ✕ š 63 cm

rámováno, zaskleno

Souboj
akvarel, běloba na papíře
v 25 ✕ š 44 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno

Studie
tuš na papíře,1964
v 41 ✕ š 26, 5 cm

nerámováno

kombinovaná technika na kartou
v 38, 5 ✕ š 52 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, zaskleno

V Holešovicích
v 33, 5 ✕ š 50 cm

rámováno

Vinobraní
pastel na papíře,1913
v 55 ✕ š 44 cm

rámováno, zaskleno

V kabaretu
kvaš, běloba na papíře,1897
v 29, 5 ✕ š 24, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Vůně růží
v 21, 5 ✕ š 17 cm

nerámováno

Zátiší s konvicí
akvarel na papíře,1976
v 44 ✕ š 36 cm

Provenience: kladně posouzeno dcerou autora, paní A. Pilařovou - Belotsvetovou | rámováno, pasparta, zaskleno

Zátiší, Žilina
kombinovaná technika na papíře,70. léta
v 60 ✕ š 84 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno