25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Zdatní chlapci
kvaš, běloba na papíře,1944
v 24,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci Nakladatelství G. Petrů - první vydání (r.1944) | nerámováno, volně loženo, celostránková ilustrace ke knize Zdatní chlapci

Zima na Vysočině
olejová tempera na desce
v 19 ✕ š 20 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

2 x Ilustrace (scénář Jiří Chalupa)
kombinovaná technika na papíře,1977
v 31,5 ✕ š 44 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně razítko | nerámováno, mírně poškozeno, posoudil znalec Saudkova díla Filip Konečný

2 x kresba
v 45 ✕ š 53 cm

rámováno, zaskleno, rám a papír mírně poškozeny