25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Svatá
mozaika, sádra na dřevěné desce,2020
v 85 ✕ š 70 cm

Provenience: přiložen certifikát autenticity DSC Galerie podepsaný autorem | rámováno, zaskleno

Žena na mostě
olej na plechu,2004
v 25 ✕ š 21, 5 cm

Provenience: získáno z ateliéru autora, součástí položky je autorova kniha | rámováno

Matějská pouť na Vítězném náměstí v Dejvicích
olej na plátně, fixováno na kartonu,1932
v 43 ✕ š 55 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na plátně, fixováno na kartonu,1927
v 28, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Baťovy závody
olej na plátně
v 60 ✕ š 75 cm

U kolébky
olej na plátně,1943
v 60 ✕ š 80 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Okraj lesa III.
olej na plátně,počátek 80. let 19. století
v 35 ✕ š 37, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek prof. PhDr. Romana Prahla, CSc. | Vystavováno: Oblastní galerie VÚ v Gottwaldově (1975), Východočeská galerie Pardubice (1976), Oblastní galerie Liberec | rámováno

Tváře
olej na kartonu,1983
v 23 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Strom
olej na plátně
v 60 ✕ š 36 cm

rámováno

Kočka v trávě
olej na plátně
v 34 ✕ š 50 cm

Litvínov - zámek na místě podbělu
olej na plátně,1965
v 65 ✕ š 100 cm
Signatura: vpravo uprostřed

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy, na zadní straně autorský štítek | rámováno

Vzpomínka na světlo v Poussada
akryl na desce
v 100 ✕ š 140 cm

rámováno