25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Ovocné zátiší
olej na sololitu
v 39 ✕ š 93 cm

rámováno

Nábřeží v Bretani
olejová tempera na kartonu,1979
v 35 ✕ š 50

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno

Narození dítěte
olej na plátně,1896
v 123 ✕ š 172 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

U kolébky
olej na plátně,1943
v 60 ✕ š 80 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Ženy
olej na kartonu
v 83 ✕ š 61 cm

rámováno, zaskleno

Labutí jezero
olej na kartonu
v 60 ✕ š 43 cm

Provenience: na zadní straně štítek a přípis autorky | rámováno, rám mírně poškozen

Venkovská chalupa
olej na plátně
v 40 ✕ š 52 cm

rámováno

Desítka
asambláž,19. 11. 1981
v 76 ✕ š 46 cm

rámováno

Cesta ke Kupari
olej na plátně
v 65 ✕ š 66 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Rukulíbám II
olej na desce,2001
v 62 ✕ š 50 cm

rámováno

Alegorie podzimu
olej na sololitu
v 83 ✕ š 103 cm

Odpočinek
olej na dřevě,1918
v 25 ✕ š 35 cm

rámováno