25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Jaro v Kolným
olej na plátně, fixováno na kartonu,1968
v 25 ✕ š 33 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Rozlitá Lužnice (u Majdalény)
olej na kartonu,23. 8. 1966
v 23 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Nová řeka
olej na kartonu,1965
v 17, 5 ✕ š 22, 5 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Čertovka
olej na skle
v 20 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno

olej na plátně
v 74 ✕ š 63 cm

rámováno, rám poškozen, malba mírně poškozena

Velká květina
olej na plátně
v 60 ✕ š 48 cm

Provenience: na zadní straně štítek Českého fondu výtvarného umění | rámováno

Pierot
olej na kartonu
v 29, 5 ✕ š 25 cm

rámováno

olej, zlacenka na plátně
v 77 ✕ š 61 cm

rámováno, malba mírně poškozena, místy krakeláž

olej na plátně,1941
v 45 ✕ š 64 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Kočka v trávě
olej na plátně
v 34 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

olej na plátně,1956
v 70, 5 ✕ š 60 cm

Rybářská ulice
olej na plátně
v 60 ✕ š 81 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny