25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Albánské děti
olej na kartonu
v 47 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Alegorie podzimu
olej na sololitu
v 83 ✕ š 103 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Balanc
kombinovaná technika na sololitu,1968
v 68, 5 ✕ š 50 cm

rámováno

Baťovy závody
olej na plátně
v 60 ✕ š 75 cm

Cesta ke Kupari
olej na plátně
v 65 ✕ š 66 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Cesta z Hradčan
olej na plátně,2001
v 90 ✕ š 70 cm

rámováno

Cesta z vesnice
olej na dřevě,90. léta 19. století
v 26 ✕ š 44 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové, dílo pochází z pozůstalosti Františka Růžičky, majitele slavné tiskárny J. Otto & Růžička v Pardubicích, kde se tiskly i mnohé umělecké reprodukce | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Civilizace II
olejová tempera na sololitu,1964
v 95 ✕ š 65 cm

rámováno

Černé stromy
olej na plátně
v 29 ✕ š 34 cm

Provenience: na zadní straně štítek Českého fondu výtvarného umění | rámováno

Čertovka
olej na skle
v 20 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno

Červená a černá
digitální tisk na papíře
v 84 ✕ š 150 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: z rodinné sbírky autora | rámováno, mírně poškozeno

Desítka
asambláž,19. 11. 1981
v 76 ✕ š 46 cm

rámováno