25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Deštivý den
olej na kartonu
v 34, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Flóry
olej na plátně,50. léta 20. století
v 69 ✕ š 99 cm

Provenience: číslo katalogu 9759, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno

olej na sololitu
v 20, 5 ✕ š 15 cm

rámováno

Hnízdo
olej na sololitu
v 71 ✕ š 50 cm

rámováno

Imaginární bleskosvod
olej na sololitu,2000
v 28, 5 ✕ š 39, 5 cm

rámováno

Jahodové sympozium
akryl, tempera na plátně,2001
v 80 ✕ š 65 cm

rámováno

Jaro v Kolným
olej na plátně, fixováno na kartonu,1968
v 25 ✕ š 33 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Karlův most
olej na plátně,1998
v 55 ✕ š 70 cm

rámováno

Keukenhof
akryl na plátně,1997
v 95 ✕ š 125 cm

Provenience: pravost díla potvrzena autorem | rámováno, plátno mírně poškozeno, Jan Pištěk potvrdil, že se jedná o jeho dílo, které spadá do větší série s názvem Amsterdam. Keukenhof je místem nedaleko metropole s největším množstvím tulipánů, které byly inspirací pro tento obraz.

Klauni
kombinovaná technika na kartonu
v 25 ✕ š 35 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno

Kočka v trávě
olej na plátně
v 34 ✕ š 50 cm

rámováno, rám a malba poškozeny

Kopání brambor
olej na plátně
v 69 ✕ š 82 cm