25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

olej na plátně
v 65 ✕ š 80 cm

rámováno

Krajina s rybníkem
olej na překližce
v 69 ✕ š 88 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Kuličky
olej na kartonu,1998
v 58 ✕ š 54 cm

rámováno

olej na plátně,1956
v 70, 5 ✕ š 60 cm

olej, zlacenka na plátně
v 77 ✕ š 61 cm

rámováno, malba mírně poškozena, místy krakeláž

Labutí jezero
olej na kartonu
v 60 ✕ š 43 cm

Provenience: na zadní straně štítek a přípis autorky | rámováno, rám mírně poškozen

Labyrint
akryl na plátně,2021
v 50 ✕ š 50 cm

nerámováno

Lerici u Ligurského moře
olej na sololitu
v 32 ✕ š 45 cm

rámováno

Lesní cesta
olej na kartonu
v 51 ✕ š 67 cm

rámováno

Lesní zátiší
olej na lepence, fixováno na karton,1875-1880
v 31, 5 ✕ š 39, 5 cm

Provenience: přiložen písemný odborný posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové-Horové | rámováno

Letem lesem
akryl na plátně,2015
v 50 ✕ š 60 cm

nerámováno

Letní kytice
olej na překližce
v 98 ✕ š 71 cm

Vystavováno: v Hradci Králové 1944 | rámováno, rám a malba mírně poškozeny