25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Euterpé
v 44, 5 ✕ š 45 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Malý kentaur
bronz,1970
v 45, 5 cm

Lože milenecké
cín, olovo, zlato,2009
v 35 ✕ š 35 cm

Ruce a boky
olovo, cín, zlato,1989
v 14, 5 ✕ š 15 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf

Dívčí akt s kyticí
v 48 cm
Kubistická hlava
bronz,1938
Ø 20, 5 cm
Andělovo dilema
v 23 cm

1/1

pálená hlína, keramika,1997
v 45 cm
Anděl
pálená hlína, glazováno
v 24 cm