25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Mísa na ovoce
porcelán, malováno, glazováno
Ø 32 cm
pálená hlína,80. léta 20. století
v 24, 5 ✕ š 24, 5 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přímý dar od autorky

Mickey mouse
porcelán, malováno, glazováno
v 7, 5 cm