Kubistická hlava
bronz,1938
Ø 20, 5 cm
Lidice
dřevo,60. léta 20. století
v 75 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: z pozůstalosti člena skupiny Radar, novináře a přítele autora, Václava Kubíka

Mickey mouse
porcelán, malováno, glazováno
v 7, 5 cm
Au, Ag,1637 - 1657

Sbírka obsahuje všechny běžně používané nominály mincí. Dukát 1640 KB, Toliar 1651 KB, 1/2 Toliar 1651 KB, 1/4 Toliar 1656 KB, Groš (3 Grajciar) 1657 KB, Denár 1650 KB, Obol 1647 KB