25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 223 840 Kč

Ráno v Paříži
barevný lept na papíře,1911
v 24, 5 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Havran
litografie
v 37 ✕ š 24 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, zaskleno, 94/100

Hrozno a jablko
olejová tempera na sololitu
v 16 ✕ š 35 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Zima na Vysočině
olejová tempera na desce
v 19 ✕ š 20 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Cesta ve sněhu
barevný lept s akvatintou na papíře,1915
v 29, 5 ✕ š 31 cm

Publikováno: č. soupisu 237 | rámováno, pasparta, zaskleno

Karavana
suchá jehla,1948
v 23, 5 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, zaskleno

Figura
serigrafie,2002
v 43 ✕ š 36 cm

100/100

Studie
tuš na papíře,1964
v 41 ✕ š 26, 5 cm

nerámováno

Loďka
kombinovaná technika na papíře,1982
v 16, 5 ✕ š 25 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | nerámováno

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30, 5 cm

nerámováno

Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta