25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Žhavé lásky okovy I
olej na desce,2001
v 62 ✕ š 50 cm

rámováno

Pas de deux II
olej na desce,2001
v 62 ✕ š 50 cm

rámováno

Abstraktní kresba
pastel na papíře,2006
v 45 ✕ š 30 cm

Provenience: konzultováno s panem Zdeňkem Sklenářem | rámováno, zaskleno

Cesta z Hradčan
olej na plátně,2001
v 90 ✕ š 70 cm

rámováno

Joe mezi piráty
kvaš na papíře,1938
v 29 ✕ š 27, 5 cm

Publikováno: Jack London: Joe mezi piráty, Nakladatelství Toužimský & Moravec - první vydání (r.1938) | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, ilustrace ke knize Jacka Londona (1938)

Keukenhof
akryl na plátně,1997
v 95 ✕ š 125 cm

Provenience: pravost díla potvrzena autorem | rámováno, plátno mírně poškozeno, Jan Pištěk potvrdil, že se jedná o jeho dílo, které spadá do větší série s názvem Amsterdam. Keukenhof je místem nedaleko metropole s největším množstvím tulipánů, které byly inspirací pro tento obraz.

Svatá
mozaika, sádra na dřevěné desce,2020
v 85 ✕ š 70 cm

Provenience: přiložen certifikát autenticity DSC Galerie podepsaný autorem | rámováno, zaskleno

Nadzvukový letoun
olej na sololitu,1962
v 37 ✕ š 59 cm

rámováno

Štítonoš
kombinovaná technika na plátně,1965
v 92 ✕ š 77, 5 cm

rámováno

Mach a Šebestová
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Černá hemisféra II.
černé optické sklo,2019
v 28 ✕ š 19, 5 ✕ h 14, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 5/6

Pár oranžových hemisfér
oranžové optické sklo,2019
v 19, 5 ✕ š 18, 5 ✕ h 19, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 2/6