Svatá
mozaika, sádra na dřevěné desce,2020
v 85 ✕ š 70 cm

Provenience: přiložen certifikát autenticity DSC Galerie podepsaný autorem | rámováno, zaskleno

Žena na mostě
olej na plechu,2004
v 25 ✕ š 21, 5 cm

Provenience: získáno z ateliéru autora, součástí položky je autorova kniha | rámováno

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Nejlepší holka našeho života"
akvarel na papíře
v 18 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

Loď komediantů
barevná litografie
v 43 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 47/70

Polidštění člověka
serigrafie
v 48 ✕ š 32 cm

rámováno, 62/80

Marlene Dietrich
litografie
v 22, 5 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Mach a Šebestová
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Don Quijote
barevná litografie
v 48 ✕ š 37 cm

pasparta, zaskleno, 53/70

Můj anděl
barevná serigrafie
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno, 176/200

Dopis - Loutka anděla
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno

Barevné dotyky - PF 1996
tempera na papíře,1995
v 15 ✕ š 10, 5 cm

nerámováno

Žena
olej na plátně,1989
v 197 ✕ š 146 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno