25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Mickey mouse
porcelán, malováno, glazováno
v 7, 5 cm
Vítězství
rubínové sklo
v 24 cm
Signatura: na zadní straně s věnováním

mírně poškozeno, dřevěný podstavec

Kubistická hlava
bronz,1938
Ø 20, 5 cm
Dívčí akt s kyticí
v 48 cm
Sochař a jeho model před oknem
litografie,1933
v 20 ✕ š 26 cm
Signatura: v tisku vpravo dole

rámováno, zaskleno, opus B. 168

Andělovo dilema
v 23 cm

1/1

Pohled na New Yorskou burzu
serigrafie
v 53 ✕ š 71 cm

nerámováno, volně loženo, autorský tisk

Tenisové US open
serigrafie
v 49, 5 ✕ š 59, 5 cm

nerámováno, volně loženo, 103/450

Ovocné zátiší
olej na sololitu
v 39 ✕ š 93 cm

rámováno

Nábřeží v Bretani
olejová tempera na kartonu,1979
v 35 ✕ š 50

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno

Odpolední piknik
kombinovaná technika na papíře,1960-1965
v 45 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Narození dítěte
olej na plátně,1896
v 123 ✕ š 172 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny