Ruce
v 14, 5 ✕ š 15 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | reliéf

barevná litografie
v 32 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 5/10

Anděl
v 20 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Odpočinek
olej na dřevě,1918
v 25 ✕ š 35 cm

rámováno

Pár oranžových hemisfér
oranžové optické sklo,2019
v 19, 5 ✕ š 18, 5 ✕ h 19, 5 cm

Provenience: přiložen autorský certifikát | 2/6

Figura
serigrafie,2002
v 43 ✕ š 36 cm

100/100

List ze Šternberka
barevný lept na papíře,1980
v 43 ✕ š 33 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen, 6/14

Můj anděl
barevná serigrafie
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno, 176/200

Fotograf
kombinovaná technika na papíře,1946
v 46 ✕ š 30, 5 cm

Provenience: přílozen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno, zaskleno

olej na kartonu
v 49, 5 ✕ š 65 cm
Signatura: PD

rámováno, rám mírně poškozen

olej na plátně, fixováno na kartonu,1927
v 28, 5 ✕ š 40 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Zdatní chlapci
kvaš, běloba na papíře,1944
v 24,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci Nakladatelství G. Petrů - první vydání (r.1944) | nerámováno, volně loženo, celostránková ilustrace ke knize Zdatní chlapci