25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Detail prvního listu rajské sonáty
dřevoryt,1926
v 29 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta

Maltézské náměstí
barevná litografie
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Šelma
v 20 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 8/30

Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30, 5 cm

nerámováno

Hlavy
barevná litografie
v 29, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 3/10/3

Hrozno a jablko
olejová tempera na sololitu
v 16 ✕ š 35 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Na břehu
kombinovaná technika na papíře,1957
v 28 ✕ š 40 cm

Provenience: věnování od autora | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Souboj
akvarel, běloba na papíře
v 25 ✕ š 44 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno

Loďka
kombinovaná technika na papíře,1982
v 16, 5 ✕ š 25 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | nerámováno

Bohumilu Hrabalovi k 80. narozeninám
v 16 ✕ š 7 cm

rámováno, pasparta, zaskleno