Počet položek: 304
Zobrazení:
Detail prvního listu rajské sonáty
dřevoryt,1926
v 29 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Přístav
litografie,1949
v 23 ✕ š 30, 5 cm

nerámováno

Šelma
v 20 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 8/30

Maltézské náměstí
barevná litografie
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Vyhnáni z ráje
v 31, 5 ✕ š 22, 5 cm

nerámováno, volně loženo

Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta

Souboj
akvarel, běloba na papíře
v 25 ✕ š 44 cm

rámováno, rám poškozen, zaskleno

Dívka s květinou
suchá jehla,1933
v 14, 5 ✕ š 10, 5 cm

nerámováno

Hlavy
barevná litografie
v 29, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 3/10/3

v 11 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: Právní rádce, č. 7, str. 57 | nerámováno

kombinovaná technika na kartou
v 38, 5 ✕ š 52 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autora | rámováno, zaskleno