Abstraktní kresba
pastel na papíře,2006
v 45 ✕ š 30 cm

Provenience: konzultováno s panem Zdeňkem Sklenářem | rámováno, zaskleno

Akty
tuš na papíře,1957

nerámováno, volně loženo 1) 21 x 62 cm 2) 44, 5 x 25 cm

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Nejlepší holka našeho života"
akvarel na papíře
v 18 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

Albánské děti
olej na kartonu
v 47 ✕ š 31, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Alegorie podzimu
olej na sololitu
v 83 ✕ š 103 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Anděl
lept na papíře,70. léta 20. století
v 24 ✕ š 15 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 83/100

Anděl
v 20 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Anděl
pálená hlína, glazováno
v 24 cm
Andělovo dilema
v 23 cm

1/1

Anička, skřítek a slaměný Hubert
barevná litografie,1975
v 37 ✕ š 25, 5 cm

pasparta, zaskleno, 196/200

Archa
olej na plátně,1995
v 85 ✕ š 100 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno, rám mírně poškozen

Arlecchino II
suchá jehla,1943
v 36 ✕ š 27, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno