25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Viselci a stojáčci
olej na sololitu,1998
v 80 ✕ š 56 cm

rámováno

Vítězství
rubínové sklo
v 24 cm
Signatura: na zadní straně s věnováním

mírně poškozeno, dřevěný podstavec

V kabaretu
kvaš, běloba na papíře,1897
v 29, 5 ✕ š 24, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

V lóži
olej na plátně
v 55 ✕ š 47 cm

rámováno

V manéži
v 15 ✕ š 9, 5 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Vůně růží
v 21, 5 ✕ š 17 cm

nerámováno

Výlet botanickou pouští
akryl, tempera na plátně,2001
v 80 ✕ š 65 cm

rámováno

Vzpomínka na světlo v Poussada
akryl na desce
v 100 ✕ š 140 cm

rámováno

Zátiší s konvicí
akvarel na papíře,1976
v 44 ✕ š 36 cm

Provenience: kladně posouzeno dcerou autora, paní A. Pilařovou - Belotsvetovou | rámováno, pasparta, zaskleno

Zátiší s vínem, rumem, bolsem a dýmkou
olej na kartonu
v 45 ✕ š 35 cm

rámováno

Zátiší, Žilina
kombinovaná technika na papíře,70. léta
v 60 ✕ š 84 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | nerámováno, volně loženo, mírně poškozeno

Zdatní chlapci
kvaš, běloba na papíře,1944
v 24,5 ✕ š 40,5 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: Vopravil, J.S. - Prošek, F.: Zdatní chlapci Nakladatelství G. Petrů - první vydání (r.1944) | nerámováno, volně loženo, celostránková ilustrace ke knize Zdatní chlapci