25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Čertovka
olej na skle
v 20 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno

Červená a černá
digitální tisk na papíře
v 84 ✕ š 150 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: z rodinné sbírky autora | rámováno, mírně poškozeno

České Středohoří
kombinovaná technika na papíře,1950
v 13 ✕ š 27 cm

rámováno, zaskleno

Čtenářka
pastel na papíře,1940
v 63, 5 ✕ š 47, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Desítka
asambláž,19. 11. 1981
v 76 ✕ š 46 cm

rámováno

Deštivý den
olej na kartonu
v 34, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Detail prvního listu rajské sonáty
dřevoryt,1926
v 29 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

pálená hlína, keramika,1997
v 45 cm
akvarel na papíře,1971
v 57 ✕ š 43, 5 cm

nerámováno

akvarel na papíře,1971
v 62 ✕ š 45 cm

nerámováno

Dívčí akt s kyticí
v 48 cm
Dívka s mašlí
v 49, 5 ✕ š 38, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, rám a papír mírně poškozeny, papír na několika místech natržen, zaskleno