25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

Don Quijote
barevná litografie
v 48 ✕ š 37 cm

pasparta, zaskleno, 53/70

Dopis - Loutka anděla
v 29, 5 ✕ š 21 cm

nerámováno

Dudlík
serigrafie
v 49 ✕ š 50 cm

nerámováno, 25/25

Euterpé
v 44, 5 ✕ š 45 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek

Fairy Tale from Trieste
lept na papíře,1989
v 21 ✕ š 15, 5 cm

Provenience: vlevo dole přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Figura
serigrafie,2002
v 43 ✕ š 36 cm

100/100

Flóry
olej na plátně,50. léta 20. století
v 69 ✕ š 99 cm

Provenience: číslo katalogu 9759, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno

Fotograf
kombinovaná technika na papíře,1946
v 46 ✕ š 30, 5 cm

Provenience: přílozen písemný odborný posudek PhDr. Anny Strnadlové | rámováno, zaskleno

Galantní pár
kombinovaná technika,1915
v 27 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta

Geometrické tvary
koláž,1969 - 73
v 43 ✕ š 31 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Grafický list ze Série X
suchá jehla,1970
v 64 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno, 4/20

Havran
litografie
v 37 ✕ š 24 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, zaskleno, 94/100