25. – 27. 10. 2022   |   Vydraženo za: 20 307 840 Kč

olej na sololitu
v 20, 5 ✕ š 15 cm

rámováno

Hlavy
barevná litografie
v 29, 5 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 3/10/3

Hnízdo
olej na sololitu
v 71 ✕ š 50 cm

rámováno

Hráč póla
lept na papíře,1949
v 21 ✕ š 17 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého, věnování vlevo dole, fotografie nejsou součástí aukce | rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno

Hrozno a jablko
olejová tempera na sololitu
v 16 ✕ š 35 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Hudba
barevná kombinovaná technika na papíře
v 58, 5 ✕ š 49, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 1/36

Chvála bláznivosti I
barevný lept na papíře,1973
v 22 ✕ š 14, 5 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 88/200

Chvála bláznivosti II
barevný lept na papíře,1973
v 22 ✕ š 14 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 192/200

Chvála bláznivosti III
barevný lept na papíře,1973
v 21, 5 ✕ š 14 cm

nerámováno, papír mírně poškozen, 61/200

kombinovaná technika na papíře,1994
v 30 ✕ š 42 cm

nerámováno

Ilustrace do časopisu Pionýrská stezka
kombinovaná technika na papíře,1974 - 1975
v 28 ✕ š 38 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: dílo posoudil znalec tvorby Káji Saudka, Filip Konečný | nerámováno, volně loženo

Ilustrace ke knize "Dýmka strýce Bonifáce"
v 15 ✕ š 14 cm
Signatura: nesignováno

Publikováno: František Pilař - Dýmka strýce Bonifáce, str. 5 | rámováno, pasparta, zaskleno, přiložena kniha