Aukce únor 2023 (č. 11)

21. – 23. 2. 2023   |   Vydraženo za: 21 871 560 Kč

2 x grafický list
lept, dřevoryt

1) Před zrcadlem, lept na papíře, 43 x 34 cm, pasparta, zaskleno 2) Ptáci, dřevoryt, 50 x 30 cm, nerámováno

Dvě dívky s košíkem ovoce
tužka na papíře,1932
v 29 ✕ š 23 cm

nerámováno

Při práci
pastel na papíře,1924
v 47 ✕ š 39 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, zaskleno

Kaluž na rašeliništi
olej na sololitu,1964
v 24 ✕ š 32 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Konvolut 3 ks grafických listů
barevná litografie, mědirytina

1) 21, 5 x 27 cm 2) "Zátiší s okounem", 20, 5 x 25 cm, 63/200 3) "Letní zátiší", 28 x 17 cm, 34/200 nerámováno

Dívka s květem - akt
barevná litografie - tisk z koláže,1968
v 61 ✕ š 43 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Výkop
keramika, malováno, glazováno,1978
v 12 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora | mírně poškozeno

Písnička
tužka na papíře,1919
v 33 ✕ š 22 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

4 x barevná litografie
barevná litografie
v 13, 5 ✕ š 15 cm

nerámováno

Kaktusy
barevná litografie
v 9, 5 ✕ š 16 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 20/50

Sedící dívka
litografie,1962
v 15 ✕ š 8 cm

nerámováno