pastel na papíře,1987
v 40, 5 ✕ š 25 cm

rámováno, zaskleno, papír mírně poškozen

Z cyklu Psí příběhy
bromostříbrná fotografie,1989
v 25 ✕ š 37 cm

nerámováno

Jan Herbin
Apotheosa Pictoria - Solus
olej na plátně,1996
v 86 ✕ š 115 cm

Provenience: na zadní straně věnování a štítek autora | rámováno

Dívky v kroji
kombinovaná technika na kartonu
v 66 ✕ š 49 cm

2 x obraz, rámováno, zaskleno

U Seiny
akvarel na papíře,1950
v 22, 5 ✕ š 31 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Guatemala - Santiago Atitlan
olej na kartonu,1952
v 35 ✕ š 45 cm

Provenience: na zadní straně přípis | rámováno

Husopasky
olej na plátně
v 59 ✕ š 79 cm

rámováno

Marnotratnost
dřevoryt
v 24, 5 ✕ š 18 cm
Signatura: nesignováno

Vystavováno: galerie Vltavín "Okolo surrealismu", 11. 2. - 16. 3. 1997 | rámováno, pasparta, zaskleno

Lovecké zátiší
olej na překližce
v 65 ✕ š 80 cm

rámováno, rám poškozen

kolorovaná fotografie,1985
v 23 ✕ š 17 cm

nerámováno

Studie pro kuplířku
bromochromovaná fotografie,1995
v 18, 5 ✕ š 15, 5 cm

nerámováno

Au 986/1000,1929
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

mírné oťuky