Kočka
barevná litografie
v 19 ✕ š 14 cm

Terče
barevná litografie
v 48, 5 ✕ š 37, 5 cm

nerámováno, 57/75, signováno Jiřím Boudou, v tisku K. Lhotákem a K. Tomanem

Klaun
barevná litografie
v 19, 5 ✕ š 13, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Úlek
barevná litografie
v 52 ✕ š 37 cm

pasparta, zaskleno, 54/200

Únos Evropy
barevná litografie
v 50 ✕ š 57 cm

rámováno, zaskleno matným sklem, 28/80

Vysněný dům
akvarel, tuš na papířel
v 21 ✕ š 15 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: na zadní straně potvrzení o pravosti od dcery autora, Eriky Bornové | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Andělská společnost
akvarel, tuš na papíře
v 22, 5 ✕ š 15, 5 cm

Provenience: na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Zvířecí společnost
akvarel, tuš na papíře
v 21, 5 ✕ š 16 cm
Signatura: nesignováno

Co zbylo z krotitele
barevná serigrafie,1998
v 29, 5 ✕ š 21 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora | nerámováno, 22/100

André Breton, hlava surrealismu
barevná zinkografie,1934
v 29 ✕ š 21 cm

Provenience: přiložen certifikát | nerámováno

Tristan Tzara bloumá po Paříži
barevná zinkografie,1931
v 29 ✕ š 21 cm

Profesionální krása Jeana Cocteaua
zinkografie,1930
v 29 ✕ š 21 cm