Počet položek: 300
Zobrazení:
Sedící dívka
litografie,1962
v 15 ✕ š 8 cm

nerámováno

v 22, 5 ✕ š 14, 5 cm

pasparta, zaskleno, 14/150

2 x grafický list
lept, dřevoryt

1) Před zrcadlem, lept na papíře, 43 x 34 cm, pasparta, zaskleno 2) Ptáci, dřevoryt, 50 x 30 cm, nerámováno

v 16 ✕ š 24 cm

Publikováno: Právní rádce, č. 7, str. 18 | nerámováno

litografie
v 39 ✕ š 29, 5 cm

nerámováno

Výpověď
barevná litografie,1986
v 15 ✕ š 12, 5 cm

nerámováno

Ex libris
barevný lept na papíře,1977
v 13, 5 ✕ š 12 cm

nerámováno

Terezky z Beleevue
barevná litografie,1971
v 29, 5 ✕ š 36, 5 cm
Signatura: v tisku vlevo dole

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, pasparta, zaskleno

Dívka s květem - akt
barevná litografie - tisk z koláže,1968
v 61 ✕ š 43 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Kaktusy
barevná litografie
v 9, 5 ✕ š 16 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 20/50

Písnička
tužka na papíře,1919
v 33 ✕ š 22 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Jaro
barevná litografie,1954
v 17, 5 ✕ š 22, 5 cm

nerámováno, volně loženo