Abstrakce
lept na papíře,1996
v 34, 5 ✕ š 24 cm

rámováno, zaskleno

olej, tempera na sololitu,1987
v 104 ✕ š 67 cm

rámováno

A few minutes Zero, PF 1982
lept, suchá jehla, mezzotinta
v 9, 5 ✕ š 7 cm

Provenience: současným majitelem získáno přímo od autora | nerámováno

Akty
akvarel na papíře,1987
v 29, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Americká ambasáda
olej na překližce,1962
v 57 ✕ š 41 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Andělská společnost
akvarel, tuš na papíře
v 22, 5 ✕ š 15, 5 cm

Provenience: na zadní straně pozůstalostní razítko | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

André Breton, hlava surrealismu
barevná zinkografie,1934
v 29 ✕ š 21 cm

Provenience: přiložen certifikát | nerámováno

Jan Herbin
Apotheosa Pictoria - Solus
olej na plátně,1996
v 86 ✕ š 115 cm

Provenience: na zadní straně věnování a štítek autora | rámováno

Astronauti
kombinovaná technika na papíře,1962
v 46, 5 ✕ š 32 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Ateliér s kresbou a modelem v pozadí
akryl na plátně, fixováno na překližku,2004
v 30 ✕ š 39 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis | rámováno

Autoportrét
litografie
v 45 ✕ š 35 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta

Balvany - velký formát
olej na plátně,1988
v 145 ✕ š 175 cm

Publikováno: v monografii Jitka/Květa Válovy, Galerie Pecka 2000, str. 147 | nerámováno