Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Matka u Seiny
litografie,1915
v 56 ✕ š 35 cm

rámováno

Miloš Kopecký se svým psem
olej na plátně
v 34, 5 ✕ š 32 cm

Provenience: z pozůstalosti Miloše Kopeckého | rámováno

Náměstí v Jičíně
akvarel na papíře
v 23 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno

Ptáček
v 9 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: číslo katalogu 9598, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem, přiložen certifikát autorství | původní stav

Sakrální motiv
v 46 ✕ š 55 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, zaskleno

Notre-Dame ráno
barevný lept,1928
v 32 ✕ š 38 cm

rámováno, rám a papír mírně poškozeny, pasparta, zaskleno, původní stav, 229/310

Přezimování
suchá jehla,1968
v 41 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno UV antireflexním sklem

Hudební motiv
kombinovaná technika na sololitu,1990
v 26 ✕ š 26 cm

rámováno

Na kouli
olovo, zlato, mramor,1993
v 58, 3 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | původní stav, výška včetně mramorového plintu 61 cm

Romantická krajina s řekou
olej na dřevě
v 39, 5 ✕ š 33, 5 cm

Provenience: 50. - 60. léta 19. století | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dar země a nebes
bronz, mramor
v 33, 5 cm

původní stav, výška vč. mramorového podstavce 39 cm

Květen
akvarel, tuš na papíře
v 19 ✕ š 19 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním UV sklem