Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Náměstí v Jičíně
akvarel na papíře
v 23 ✕ š 15 cm

rámováno, zaskleno

Indián na koni
v 7, 5 ✕ š 10 cm

Provenience: dar spisovatele K. Horkého F. Černému, na rubu potvrzení pravosti | rámováno, pasparta, zaskleno

Tango Psychoanalytico
barevná litografie
v 30, 5 ✕ š 36 cm

rámováno, zaskleno, 13/55

Sedící dívka
barevná litografie,2021
v 34 ✕ š 24 cm

rámováno, zaskleno, 37/100

Vantroky a mlýn v Přísednici u Zbiroha
olej na kartonu,1914
v 64 ✕ š 42, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny, původní stav

Orání
olej na překližce,1925
v 20, 5 ✕ š 24 cm

akvarel, tužka na papíře
v 6 ✕ š 28, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Zátiší se sklenicí
voskovaná tempera na papíře,1991
v 54, 5 ✕ š 30, 5 cm

rámováno, zaskleno

Ženský akt
olejová skica na papíře,1944
v 50 ✕ š 27, 5 cm

Provenience: z majetku F. Černého (1896 - 1968) | rámováno, pasparta, zaskleno

Rodinný portrét
v 38, 5 ✕ š 49 cm

rámováno, zaskleno

Sedící muž
kombinovaná technika na papíře,1899
v 48 ✕ š 38 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, přípis “Paris”

2 x ilustrace
v 15, 5 ✕ š 23 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno