Aukce únor 2024 (č. 17)

20. – 22. 2. 2024   |   Vydraženo za: 13 827 840 Kč

Abstrakce
laky na sololitu,1997
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, původní stav

barevné laky na sololitu
v 30 ✕ š 40 cm

rámováno, původní stav

aktivní grafika,1960
v 20 ✕ š 38, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

A few minutes zero
lept na papíře,1988
v 15, 5 ✕ š 10 cm

rámováno, zaskleno

Akt s rybou
v 101 cm

mírně poškozeno

Alegorie léta
olej na plátně
v 48 ✕ š 80 cm

rámováno

Antický motiv
barevná litografie,1983
v 46, 5 ✕ š 29 cm

rámováno, zaskleno, sklo v dolní části mírně poškozeno, 27/55

Autoportrét
litografie,1958
v 38 ✕ š 30 cm

Provenience: v dolní části věnování Ing. Karlu Vavřínkovi | rámováno, pasparta, zaskleno, původní stav

A-Y
kombinovaná technika na papíře,1965
v 52 ✕ š 40 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Babička
olej na kartonu
v 42, 5 ✕ š 29 cm

rámováno

Bach Preludium
suchá jehla,1988
v 48 ✕ š 34 cm

nerámováno, varianta s kresbou 1/1

Bárky na pobřeží
rudka na papíře
v 11 ✕ š 14 cm
Signatura: vpravo a vlevo dole

Provenience: přiložen písemný odborný posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno, pasparta, zaskleno