Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

Au 987/1000,1929
Ø 27 mm / 12 g

mírně poškozeno, výtěžková medaile k 1000. výročí smrti svatého Václava

Tři kruhy s dislokacemi
akryl, damarový lak na plátně,1983
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno

Zasněná
olej na překližce,1946
v 27, 5 ✕ š 41 cm

Provenience: konzultováno a kladně posouzeno Stanislavem Doležalem | rámováno, 4/8

Bruslení
olej na plátně,1920
v 65 ✕ š 80, 5 cm

rámováno, malba mírně poškozena

Bogat, pohanský pohlavár
kombinovaná technika na papíře,2. pol. 20. století
v 39 ✕ š 21, 5 cm

nerámováno

Roztrhaná chalupa
v 36 ✕ š 26 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Rybník po tání
olej na kartonu
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: s přípisem vpravo dole

rámováno, zaskleno

Japonsko
kombinovaná technika na papíře,1954
v 5 ✕ š 12 cm

olej na plátně,1912
v 70 ✕ š 82 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Dvě vázy
olej na plátně,1988
v 90 ✕ š 65 cm
Signatura: vpravo dole, na zadní straně štítek z Díla

Alcyon
tuš, akvarel na papíře,1950
v 10, 5 ✕ š 14, 5 cm

Zimní sv. Vít
olej na plátně, fixováno na sololit,1991
v 69 ✕ š 50 cm

rámováno