Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

Pod Kubínským mostem
olej na kartonu,1937
v 28 ✕ š 45, 5 cm

Vystavováno: v říjnu 1939 v Obecním domě | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

barevný lept na papíře,1980
v 22 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Havelský trh
lept na papíře,1901
v 38 ✕ š 35, 5 cm
Signatura: značeno v tisku vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Strom
barevná litografie
v 15, 5 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Botanik
kombinovaná technika na papíře,1927
v 20, 5 ✕ š 18 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno