Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

Luneta
olej na dřevě,IV 1971
v 126 ✕ š 59, 5 cm

nerámováno, mírně poškozeno

olej na plátně,1985
v 64 ✕ š 54 cm

Provenience: Číslo katalogu 839, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, rám mírně poškozen

Kyjovanka
olej na plátně
v 63 ✕ š 48 cm
Signatura: nesignováno, na zadní straně štítek autora

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | rámováno, rám mírně poškozen

Zavřené dveře
olej na sololitu,1964
v 80, 5 ✕ š 60, 5 cm

Provenience: na zadní straně štítek ze svazu výtvarných umělců | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Lobečské tůně
olej na plátně,1915
v 61, 5 ✕ š 68 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Au 987/1000,1929
Ø 16 mm / 4 g

mírně poškozeno, výtěžková medaile k 1000. výročí smrti svatého Václava

kombinovaná technika na papíře,1994
v 32 ✕ š 21, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

V zahradě
olej na plátně
v 46, 5 ✕ š 60 cm

rámováno

Figurální kompozice
kombinovaná technika na papíře,1986
v 40, 5 ✕ š 58, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Psmith to zařídí"
akvarel na papíře,2010
v 22 ✕ š 15, 5 cm
Signatura: na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1975, vydání z roku 2010 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

v 62 ✕ š 44 cm

Publikováno: Jiří Kovanda, autor Edith Jeřábková | Vystavováno: v Galerii U Bílého jednorožce v Klatovech v roce 2008 | rámováno, zaskleno antireflexním sklem

Au 986/1000,1928
Ø 19, 75 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno