Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

sklo čiré a růžové
v 30, 5 cm
Koupání
pastel na papíře,1921
v 32, 5 ✕ š 33, 5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem

V zahradě
olej na plátně
v 46, 5 ✕ š 60 cm

rámováno

Stín
olej na plátně,1962
v 30 ✕ š 35 cm
Signatura: vlevo dole, na. zadní straně přípis autora

rám a malba mírně poškozeny, místy krakeláž

Studie ke koupání u moře
olej na kartonu,1924
v 43 ✕ š 41, 5 cm

Provenience: ze soukromé sbírky | Publikováno: Oldřich Blažíček (1887 - 1953) Život a dílo, Soupis díla | rámováno, zaskleno, číslo v soupisu 277

Sedící žena v červeném županu
olej na plátně,1934 - 1935
v 53 ✕ š 44 cm
Signatura: nesignováno, značeno na zadní straně, pozůstalostní razítko

Publikováno: A. V. Hrska 1890 - 1954, str. 170 | rámováno

Au 917/1000,1911
Ø 22 mm / 7, 98 g

poškozeno

Hokejisté
olej na kartonu,1946
v 33 ✕ š 46 cm

rámováno

Au 917/1000,1919
Ø 22 mm / 7, 3 g

mírně poškozeno

Baletka
olej na kartonu
v 24 ✕ š 32, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

v 21 ✕ š 18 cm
Signatura: Nesignováno, pozůstalostní razítko

Provenience: Z pozůstalosti Jana Preislera | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Pláž na Baltu I
akryl na papíře
v 35, 5 ✕ š 94 cm

rámováno, zaskleno