Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

Havelský trh
lept na papíře,1901
v 38 ✕ š 35, 5 cm
Signatura: značeno v tisku vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Strom
barevná litografie
v 15, 5 ✕ š 9, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Botanik
kombinovaná technika na papíře,1927
v 20, 5 ✕ š 18 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Bojovník
barevná litografie,1971
v 42 ✕ š 26, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 53/200

Práce na poli
akvarel, tužka na papíře
v 22, 5 ✕ š 16 cm

barevný lept na papíře,1980
v 22 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Motiv z Prahy
barevná litografie,1992
v 24 ✕ š 23, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 26/37

Au 900/1000,1906
Ø 19 mm / 3, 38 g

poškozeno

Noční chodec
dřevoryt
v 12, 5 ✕ š 8, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, rýhy

Au 900/1000,1910
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Au 900/1000,1892
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno