Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

Zelný trh
olej na plátně
v 60 ✕ š 74, 5 cm

Provenience: přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Kataríny Bajcurové, CSc. | rámováno, rám mírně poškozen

Labské zákoutí
olej na kartonu
v 70 ✕ š 100 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | rámováno, rám mírně poškozen

asambláž,1962
v 69 ✕ š 52 cm

Provenience: kladně posouzeno kunsthistorikem Zdenkem Primusem | rámováno, mírně poškozeno

Tři kruhy s dislokacemi
akryl, damarový lak na plátně,1983
v 35 ✕ š 35 cm

rámováno

olej na dřevě,1923
v 41 ✕ š 32 cm

rámováno

V baru
olej na plátně
v 73, 5 ✕ š 59 cm

rámováno, malba mírně poškozena, odborně restaurované 2 záplaty

Ranní píseň v trávě
olej na plátně,1978
v 55 ✕ š 55 cm

Provenience: Číslo katalogu 9641, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, rám a malba mírně poškozeny, rentoaláž

Malí kuřáci
olej na plátně
v 59, 5 ✕ š 42 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Naděždy Blažíčkové Horové | Publikováno: ve Zlaté Praze, fotografie v detailu předmětu | rámováno

olej na plátně,1985
v 64 ✕ š 54 cm

Provenience: Číslo katalogu 839, posouzeno synem, Ing. Tomášem Janečkem | rámováno, rám mírně poškozen

Au 987/1000,1929
Ø 31 mm / 20 g

mírně poškozeno, výtěžková medaile k 1000. výročí smrti svatého Václava

Do prostoru
akryl na plátně,6/2020
v 100 ✕ š 80 cm

nerámováno

Luneta
olej na dřevě,IV 1971
v 126 ✕ š 59, 5 cm

nerámováno, mírně poškozeno