Aukce září 2021 (č. 2)

7. – 9. 9. 2021   |   Vydraženo za: 9 249 840 Kč

lak na sololitu,1991
v 38 ✕ š 69 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Nejlepší holka našeho života"
akvarel na papíře ,1998
v 18 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha Zdeňka Šmída z roku 1998 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

Akvarelová ilustrace obálky ke knize "Psmith to zařídí"
akvarel na papíře,2010
v 22 ✕ š 15, 5 cm
Signatura: na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | Publikováno: Kniha P. G. Wodehouse z roku 1975, vydání z roku 2010 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, kniha přiložena k obrazu

Alcyon
tuš, akvarel na papíře,1950
v 10, 5 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Arab v Tangieru
barevný lept na papíře,1913
v 35, 5 ✕ š 44, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, č. 135

Astrologie
v 42, 5 ✕ š 25 cm

Provenience: bude přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno

AT
suchá jehla na papíře,1979
v 25, 5 ✕ š 11, 5 cm

Publikováno: Libor Šteffek: Kamil Lhoták, Grafické dílo, Praha 2015, str.360 | rámováno, pasparta, zaskleno, 14/15

Atény
olej na plátně,1973
v 60, 5 ✕ š 65 cm

Autoportrét
olej na sololitu,1996
v 65 ✕ š 55 cm

nerámováno, mírně poškozeno, dílo pochází z pozůstalosti autora

Baletka
olej na kartonu
v 24 ✕ š 32, 5 cm

Balkánec
olej na plátně,1928
v 61 ✕ š 47 cm

Benátky
v 48 ✕ š 36 cm

rámováno