Aukce září 2022 (č. 8)

6. – 8. 9. 2022   |   Vydraženo za: 19 833 480 Kč

Generál Buďonnyj (Visages)
barevná zinkografie,1934
v 28,5 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo

lept, perforace,1984
v 14,5 ✕ š 9 cm

nerámováno, volně loženo, 13/70

Brož (miniatura)
olej na dřevě
Ø 2 cm
Signatura: nesignováno
Tvary v krajině
lept na papíře,1989
v 14 ✕ š 10,5 cm

nerámováno, volně loženo, 19/80