Aukce září 2022 (č. 8)

6. – 8. 9. 2022   |   Vydraženo za: 19 833 480 Kč

Rodinka II
olej na dřevě,2001
v 51,5 ✕ š 50,5 cm

rámováno

Dáma od houpaček
olej na sololitu,2000
v 40 ✕ š 49 cm

Provenience: z ateliéru autora | rámováno, rám mírně poškozen

Odvrácená strana torza
olej na plátně,2005
v 95 ✕ š 125 cm
Signatura: nesignováno

nerámováno

olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno

Hledám dům
akryl na plátně, fixováno na překližce,1996
v 41 ✕ š 50 cm

rámováno

Kapitální viselec sršeň
olej na sololitu,1997
v 46 ✕ š 35 cm

Provenience: na zadní straně štítek autora | rámováno

Na kubánském pobřeží
olej na sololitu,2001
v 50 ✕ š 39 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno

Na houbách
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Lípy v Ungeltu
olej na plátně,1997
v 75 ✕ š 55 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, z ateliéru autora | rámováno, rám mírně poškozen

Rackové nad mostem
olej na plátně,1999
v 100 ✕ š 80 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora, z ateliéru autora | rámováno

Noční krajina
olej na plátně
v 50 ✕ š 75 cm

rámováno

Dáma se zrcátkem
olej na plátně
v 100 ✕ š 87 cm

rámováno