Aukce září 2022 (č. 8)

6. – 8. 9. 2022   |   Vydraženo za: 19 833 480 Kč

Kapitán na poušti
v 48,5 ✕ š 63,5 cm

rámováno, zaskleno antireflexním sklem, 46/75

Návštěva
barevná litografie
v 22,5 ✕ š 17,5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Exotické tanečnice
barevná litografie
v 21 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 71/200

Na houbách
akvarel na papíře
v 24 ✕ š 24 cm
Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem

Serenáda
barevná litografie
v 18,5 ✕ š 8 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 24/75

Gina Lollobriglida
litografie
v 23 ✕ š 10 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Blecha
propiska na papíře,2012
v 9 ✕ š 14 cm

Provenience: dar od autora | rámováno, zaskleno

Plačící dáma
barevná litografie
v 28 ✕ š 19, 5 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 27/40

V kleci
litografie
v 14, 5 ✕ š 9 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, 150/200

Lustig: Velká bílá cesta
v 41 ✕ š 28 cm

nerámováno, mírně poškozeno

Sen noci svatojánské
barevná litografie
v 29 ✕ š 20 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pozdrav Ezopovi
barevný lept na papíře,1978
v 32,5 ✕ š 49,5 cm

Publikováno: Adolf Born, Slovart, 1999, str. 107 | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem, 5/48