Aukce září 2022 (č. 8)

6. – 8. 9. 2022   |   Vydraženo za: 19 833 480 Kč

Uděláno
kombinovaná technika na papíře,2022
v 29,5 ✕ š 20,5 cm

Provenience: přímo od autora | Publikováno: Ilustrace byla publikována v Týdeníku Forum 2. června 2022. Výtěžek z této položky bude věnován nadačnímu fondu Pink Bubble. Symbolicky dražíme od koruny! | nerámováno, volně loženo

Tvary v krajině
lept na papíře,1989
v 14 ✕ š 10,5 cm

nerámováno, volně loženo, 19/80

Brož (miniatura)
olej na dřevě
Ø 2 cm
Signatura: nesignováno
lept, perforace,1984
v 14,5 ✕ š 9 cm

nerámováno, volně loženo, 13/70

v 25 ✕ š 17 cm

kombinovaná technika na papíře,1975
v 25,5 ✕ š 20,5 cm

Provenience: na zadní straně věnování od autorky své vnučce, dílo bylo darem za narození dcery | pasparta, zaskleno

Tristan Tzara bloumá po Paříži
barevná zinkografie,1934
v 28,5 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo

Postavy v krajině
kombinovaná technika na papíře,1969
v 47 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, zaskleno

Blecha
propiska na papíře,2012
v 9 ✕ š 14 cm

Provenience: dar od autora | rámováno, zaskleno

Generál Buďonnyj (Visages)
barevná zinkografie,1934
v 28,5 ✕ š 21 cm

nerámováno, volně loženo

Léda s labutí
barevná litografie,2010
v 22 ✕ š 15 cm

nerámováno

Tabulky
barevný lept, akvatinta,1965
v 21,5 ✕ š 15,5 cm

nerámováno, volně loženo, 41/100