Bohuslav Reynek
(1892 - 1971)

Narození Páně

1939

v 11 ✕ š 13, 5 cm

Signatura: nesignováno

rámováno, pasparta, zaskleno, zkušební tisk

Provenience: na zadní straně přípis, zkušební tisk p. Reynka z roku 1939

#210827

Cestou domů
olej na kartonu
v 26 ✕ š 34 cm

Provenience: na zadní straně autorské razítko | rámováno

Cesta za světlem
olej na kartonu
v 50 ✕ š 66 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Děti u splavu
olej na kartonu
v 30 ✕ š 38 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Golem
olej na plátně,2003
v 100 ✕ š 80 cm

nerámováno

Diana na lovu
slitina kovů,1946
v 67 cm
Signatura: nesignováno

původní dobový odlitek

Au 900/1000,1896
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Strom
kombinovaná technika na papíře,1952
v 27, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, zaskleno

bronz na mramorovém podstavci
v 49, 5 cm
Dukát 1915
Ø 20 mm / 3, 49 g

Pstruzi (Z Doubravky)
olej na plátně,1994
v 49 ✕ š 69 cm

Žnec
tužka, pastelka na papíře
v 20 ✕ š 13, 5 cm
Signatura: nesignováno

Žena z lidu
tužka, pastelka na papíře
v 20 ✕ š 13, 5 cm

Karel IV. zakládá Královské Vinohrady
olej na plátně, fixováno na karton
v 42 ✕ š 31 cm

nerámováno, pasparta

Karlův most v zimě
barevná litografie
v 35 ✕ š 39, 5 cm

olej na kartonu
v 45 ✕ š 37 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Zahradní slavnost
olej na plátně
v 58 ✕ š 70 cm

rámováno, rám mírně poškozen

4 x suchá jehla

olej na dřevě,1932
v 33 ✕ š 29 cm

Divadlo
litografie,1946
v 21 ✕ š 29 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno Varianta námětu, který Muzika zpracoval v malbách z roku 1943 s názvem Divadlo I a Divadlo II (přiložené fotografie z monografie) a také v obraze Divadlo z roku 1944 (zmiňuje František Šmejkal).

Pařížské zákoutí / Montmartre
olej na kartonu
v 41, 5 ✕ š 52 cm

rámováno