Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 399 080 Kč

Záhuba Jestřába
kvaš, běloba na papíře,1927 - 1928
v 35 ✕ š 27 cm

Publikováno: časopis Širým světem, ročník 5, číslo 7, povídka Stanjukovič. M. | rámováno, pasparta, zaskleno

Válečná tajemství v hlubinách moře
kvaš, běloba na papíře,1927
v 35 ✕ š 27 cm

Publikováno: časopis Širým světem, ročník 5, číslo 5 | rámováno, pasparta, zaskleno

Abstrakce
olej na kartonu,60. léta 20. století
v 88 ✕ š 61, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Časné jaro
olej na kartonu
v 40 ✕ š 52 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno

Podvečer v Leštince
olej na plátně,1923
v 111 ✕ š 120 cm

rámováno, rám mírně poškozen, malba poškozena

Cesta za světlem
olej na kartonu
v 50 ✕ š 66 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Karlův most
olej na plátně
v 58 ✕ š 69, 5 cm

Levitující andělé
olej na plátně,2005
v 120 ✕ š 140 cm

nerámováno

olej na kartonu
v 50 ✕ š 35 cm

rámováno

olej na kartonu
v 46, 5 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Zvěstování - anděl
papírový reliéf,2005
v 42 ✕ š 22, 5 cm

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | rámováno, pasparta, zaskleno

4 x suchá jehla

Publikováno: Díla jsou publikována v knize Libora Šteffka: Kamil Lhoták, Grafické dílo v kontextu ostatní tvorby | nerámováno, volně loženo 1) 16 x 9, 5 cm, 1946 2) Sedící dívka, 25 x 16 cm, 1946 3) Chovanci ústavu II., 24, 5 x 17, 5 cm, 1947 4) Z Jedličkova ústavu III., 24, 5 x 16 cm, 1945, 5/10