Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 399 080 Kč

5 Rubl 1898
Au 900/1000,1898
Ø 18, 5 mm / 4, 30 g

mírně poškozeno, Mikuláš II.

Au 900/1000,1848
Ø 21, 2 mm / 6, 42 g

mírně poškozeno, Louis Philippe I

Au 900/1000,1875
Ø 21, 2 mm / 6, 43 g

mírně poškozeno

Au 900/1000,1908
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, rýhy

Dukát 1915
Ø 20 mm / 3, 49 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Myslitel
olej na plátně,1968
v 80 ✕ š 60 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Druidské symboly
kombinovaná technika na malířské desce,1965
v 77 ✕ š 30 cm

mírně poškozeno

Au 900/1000,1892
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Stojící dívčí akt
sádra
v 85 cm

mramorový podstavec, mírně poškozeno

Au 900/1000,1896
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno

Strom
kombinovaná technika na papíře,1952
v 27, 5 ✕ š 20, 5 cm

rámováno, zaskleno

Au 900/1000,1905
Ø 19 mm / 3, 35 g