Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 399 080 Kč

Chlapec s míčem
olej na kartonu,1963
v 60 ✕ š 44 cm

Provenience: od rodiny autora | nerámováno, malba mírně poškozena

Eiffelova věž
fotografie
v 43 ✕ š 29 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

v 49, 5 ✕ š 39 cm
Signatura: nesignováno

Nákladní loď
tempera na papíře,1969
v 38 ✕ š 57 cm

Provenience: na zadní straně autorský štítek | rámováno, pasparta, zaskleno

Rodina
suchá jehla na papíře,1961
v 45, 5 ✕ š 33 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno, 8/20

Tanec dětí
olej na plátně,1935
v 65, 5 ✕ š 59 cm

Vystavováno: Matáčova výstavní síň v Praze - autorská výstava J. Jičínského 2. - 14. dubna 1944, kat. č. 17 | rámováno, rám mírně poškozen

Secesní odkládací miska s bizonem
mramor, bronz
v 13 cm ✕ Ø 29 cm
Signatura: neznačeno

mírně poškozeno

Dívka v kroji
kombinovaná technika na kartonu,1938
v 32 ✕ š 28 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Dívka v kroji
v 32 ✕ š 25 cm

barevná litografie,1995
v 45 ✕ š 55 cm

nerámováno, pasparta, 72/80

Bojarka
kombinovaná technika na kartonu
v 40 ✕ š 25, 5 cm

olej na dřevě,1932
v 33 ✕ š 29 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny