Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 423 080 Kč

Bojarka
kombinovaná technika na kartonu
v 40 ✕ š 25, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, zaskleno

Přímořská krajina
akvarel na papíře,1894
v 14 ✕ š 22 cm
Signatura: vlevo dole s přípisem

rámováno, rám poškozen, pasparta, zaskleno

Stolní figurální lampa
bronz,1. pol. 20. století
v 57 cm

původní odlitek

Vyprahlá krajina
olej na kartonu
v 10 ✕ š 14, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny