Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 423 080 Kč

Tragedie Bangweolu
kvaš, běloba na papíře,1933 - 1934
v 35 ✕ š 27, 5 cm

Publikováno: časopis Širým světem, ročník 11, číslo 10, povídka Foran, W. R. | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

olej na plátně
v 50, 5 ✕ š 65 cm

rámováno

Portrét Matěje Blechy
olej na plátně,1914
v 120 ✕ š 85 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Žena z Chalkidy
polychromovaný cementový reliéf, zlato/modrá barva,1985
v 62, 5 ✕ š 63 cm
Signatura: neznačeno

Provenience: přiložen ověřovací certifikát od Nadačního fondu Kmentová Zoubek | mírně poškozeno

Grand Canal (Benátky)
akryl na plátně,1981
v 75 ✕ š 95 cm

rámováno

Snímání z kříže
suchá jehla s barevným monotypem,1960
v 24 ✕ š 16 cm
Signatura: tužkou vpravo dole

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Vítr na Baltu
olej na plátně,1998
v 25 ✕ š 30 cm

Provenience: na zadní straně přípis autora | rámováno, rám mírně poškozen

Zahradní slavnost
olej na plátně
v 58 ✕ š 70 cm

rámováno, rám mírně poškozen

Au 986/1000,1978
Ø 34 mm / 17, 45 g
Oblékání
olej na kartonu
v 36 ✕ š 29, 5 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

olej na kartonu,1905
v 22 ✕ š 31 cm

Provenience: Přiložen písemný znalecký posudek PhDr. Karla Srpa | rámováno, rám mírně poškozen

Pražské střechy
olej na plátně
v 47, 5 ✕ š 69 cm

ramováno, rám mírně poškozen