Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 423 080 Kč

A. Hort
Lesní interiér
olej na plátně
v 74 ✕ š 100 cm

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Ilustrace obálky knihy Klub starých mládenců
akvarel, tuš na papíře
v 22 ✕ š 15 cm
Signatura: na zadní straně autorské razítko

Provenience: z rodinné pozůstalosti autora | rámováno, pasparta, zaskleno antireflexním sklem Jedná se o návrh obálky knihy Klub starých mládenců od P. G. Wodehouse, kterou vydalo nakladatelství Vyšehrad.

Karel IV. zakládá Královské Vinohrady
olej na plátně, fixováno na karton
v 42 ✕ š 31 cm

nerámováno, pasparta

Levitující andělé
olej na plátně,2005
v 120 ✕ š 140 cm

nerámováno

Golem
olej na plátně,2003
v 100 ✕ š 80 cm

nerámováno

Portrét dcery Jaroslavy
tužka, běloba na papíře
v 38 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno, papír mírně poškozen

Dívky
olej na překližce,1935
v 82 ✕ š 62 cm
Signatura: vpravo uprostřed

rám a malba mírně poškozeny

Na procházce
akvarel, tuš, běloba na papíře,1906
v 23 ✕ š 24 cm

rámováno, pasparta, zaskleno

Pošumavská vesnice (Sekrýt u Klatov)
olej na dřevě,1922
v 22 ✕ š 33 cm

Pařížské zákoutí / Montmartre
olej na kartonu
v 41, 5 ✕ š 52 cm

rámováno

Abstrakce
olej na kartonu,60. léta 20. století
v 88 ✕ š 61, 5 cm

v 45 ✕ š 60 cm

rámováno, zaskleno