Vánoční aukce 2021 (č. 4)

7. – 9. 12. 2021   |   Vydraženo za: 19 423 080 Kč

Čerstvý sníh
olej, pastel a tužka na papíře,1944
v 53 ✕ š 59 cm

Publikováno: Oldřich Blažíček (1887 - 1953) Život a dílo, Soupis díla | rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Pstruzi (Z Doubravky)
olej na plátně,1994
v 49 ✕ š 69 cm

Provenience: přiložen znalecký posudek Prof. PhDr. Jaromíra Zeminy | rámováno

olej na plátně,1937
v 81 ✕ š 68, 5 cm
Signatura: nečitelně vpravo nahoře

rámováno, rám a malba mírně poškozeny

Au 900/1000,1896
Ø 19 mm / 3, 38 g

mírně poškozeno, František Josef I.

Dukát 1915
Ø 20 mm / 3, 49 g

Dům, mrak, kůň
olej na plátně,2001
v 55 ✕ š 50 cm

Mísa
keramika,2. pol. 20. století
v 28 cm ✕ Ø 38 cm

Provenience: z pozůstalosti autora

Paganini
tempera na papíře,1966
v 49, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, rám mírně poškozen, pasparta, zaskleno

Podvečerní krajina
olej na plátně
v 50 ✕ š 70 cm

rámováno, malba poškozena, místy krakeláž

Nábřeží k ránu (Kampa)
olej na plátně,1939
v 23 ✕ š 31, 5 cm

Provenience: na zadní straně autorský přípis, přiložen doklad o pravosti díla Zdeněk Sklenář foundation | Publikováno: kniha Umělecké profily, Zdeněk Sklenář (František Šmejkal), nakladatelství Odeon 1984 | autorský rám poškozen

Na okraji
olej na sololitu,1978
v 102 ✕ š 85 cm

Provenience: přiloženo posouzení Zdenka Primuse | rámováno

akvarel na papíře
v 60, 5 ✕ š 37, 5 cm

rámováno, papír mírně poškozen, zaskleno